Rower 
mar 23 2016 Czy opłaca się kupować na wyprzedażach...
Komentarze: 0

wyprzedaż roweryModele rowerów oferowanych przez sklepy na wyprzedaży nie różnią się niczym od tych, które możemy nabyć w regularnych cenach. Nie posiadają ukrytych wad, nie mają też skróconego okresu gwarancji. Zakup pojazdu podczas wyprzedaży jest równoznaczny więc z czystym zyskiem dla klienta. Najkorzystniejsze oferty zazwyczaj możemy spotkać w porach roku, które nie wiążą się z sezonem jazdy na rowerze.

 

Jedyną korzystniejszą finansowo opcją może być zakup roweru na giełdzie rowerowej bądź odkupienie sprawnego modelu od znajomej osoby. Kwota, którą uiścimy nabywając rower w ten sposób najprawdopodobniej będzie niższa niż ta, którą wyłożylibyśmy za pojazd na wyprzedaży rowerów. Musimy jednak liczyć się z tym, że rower miał już wcześniej właściciela, a więc najprawdopodobniej posiada choć minimalne ślady użytkowania.

 

Wyprzedaż rowerów posiada nad giełdą pewną przewagę. W sklepach rowerowych, które urządzają wyprzedaże, nie sprzedaje się modeli wadliwych lub po prostu niesprawnych. Nieprzyjemność związana z zakupem takiego roweru może nas jednak spotkać na giełdzie. Organizatorzy giełdy nie są bowiem w stanie dokładnie przetestować każdego roweru przed wydarzeniem, a nieuczciwych ludzi z pewnością możemy spotkać również w takim miejscu.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz